Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingen

Trainingstijden jeugd seizoen 2020/2021:  

Mini mini:  Zaterdag 10:00-11:00 Veld 3

JO7 t/m JO9: Maandag en woensdag 17:00-18:00 Veld 5

J010 & JO11: Maandag 17:00-18:15 Veld 6 en woensdag 17:00-18:30 Veld 6

JO12 & JO13: Maandag 18:00-19:30 Veld 2,  Woensdag 17:30-19:00 Veld 2

JO15: Maandag en woensdag 18:00-19:30 Veld 5

MO17: Maandag 18:15-19:30 Veld 6,  Woensdag 19:00-20:15 Veld 2

JO17: Maandag 19:30-21:00 Veld 5, Woensdag 18:30-20:00 uur Veld 6 (start woensdag 26 augustus)

JO19:  Maandag 19:30-21:00 Veld 6, Donderdag 18:30-20:00 uur Veld 6 

Keepers JO15-JO17-JO19: Woensdag 19:00-19:45 uur Veld 6 (start 2 september)

 

Zorg dat je 10 minuten voor de start van de training aanwezig bent, dan kan de training op tijd beginnen.

Voorlopige teamindelingen volgen zo spoedig mogelijk via de hoofdtrainers.

 

Namens het SEP kader een mooi seizoen toegewenst!

 

Voorlopige trainingstijden senioren seizoen 2020/2021:

Heren 1-2: Woensdag 19:45-21:30 uur Veld 6 (start op Veld 5), Vrijdag 19.45:21:30 uur Veld 6 (start op Veld 6a)

Heren 3-5:  Woensdag 20:00-21:30 Veld 5, Vrijdag 19:30-21:00 Veld 5 

Heren 4:      Vrijdag 20:45-22:00 Veld 2b (start op 1/4 veld)

Veteranen en trainende leden: Vrijdag 19:15-20:15 uur Veld 6b (half veld)

Vrouwen 1-2:    Woensdag 20:15-21:45 Veld 2, Vrijdag 19:30-21:00 Veld 2

Vrouwen 35+     Vrijdag 21:00-22:00 Veld 2a

 

Zaterdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SEP Mini Mini 10.00 - 11.00 Michel Koreneef
  • 3a
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SEP JO8-1 17.00 - 18.00 Ralph Hoogerwerf, Stefan van den Berg
  • 5
  • 8+14
  • -
SEP JO8-2 17.00 - 18.00 Ralph Hoogerwerf, Stefan van den Berg
  • 5
  • 8+14
  • -
SEP JO8-3 17.00 - 18.00 Stefan de Vink, Dik van der Mast
  • 5
  • 8+14
  • -
SEP JO9-1 17.00 - 18.00 Ricardo Smink, Andrew Kube
  • 5
  • 8+14
  • Contactmail hoofdtrainers
    dispensatie@hotmail.com
SEP JO9-2 17.00 - 18.00 Ricardo Smink, Andrew Kube
  • 5
  • 8+14
  • -
SEP JO11-1 17.00 - 18.15 Stefan de Vink, Arjen Rensen, Robin Sueters
  • 6
  • 2 + 3
  • Contactgegevens hoofdtrainer:
    dispensatie@hotmail.com
SEP JO11-2 17.00 - 18.15 Stefan de Vink, Arjen Rensen, Robin Sueters
  • 6
  • 2 + 3
  • Contactgegevens hoofdtrainer:
    dispensatie@hotmail.com
SEP JO11-3 17.00 - 18.15 Stefan de Vink, Arjen Rensen, Robin Sueters
  • 6
  • 2 + 3
  • Contactgegevens hoofdtrainer:
    dispensatie@hotmail.com
SEP JO13-1 18.00 - 19.30 Peter Lips, Jordy Wevers, Deborah Ripken-de Wit, Richard Drop
  • 2
  • Contactgegevens hoofdtrainer:
    p.lips@weli.nl
SEP JO13-2 18.00 - 19.30 Peter Lips, Jordy Wevers, Deborah Ripken-de Wit, Richard Drop
  • 2
  • E-mail hoofdtrainer:
    p.lips@weli.nl
SEP JO13-3 18.00 - 19.30 Peter Lips, Jordy Wevers, Deborah Ripken-de Wit, Richard Drop
  • 2
  • -
SEP JO15-1 18.00 - 19.30 Patrick van der Helm, Bas Kers
  • 6
  • 12
  • E-mail hoofdtrainer:
    sep.jo15@gmail.com
SEP JO15-2 18.00 - 19.30 Patrick van der Helm, Bas Kers
  • 5
  • 12
  • E-mail hoofdtrainer:
    sep.jo15@gmail.com
SEP MO17-1 18.15 - 19.30 Lola de Letter, Charlotte Treffers
  • 6
  • -
SEP JO17-1 19.30 - 21.00 Ruud Bakas, Martin de Lange, Jordi Luyendijk, Mike van Koppen
  • 5
  • 14 + 15
  • contactgegevens hoofdtrainer:
    sepdelftjo17@gmail.com
SEP JO17-2 19.30 - 21.00 Ruud Bakas, Jordi Luyendijk, Martin de Lange, Mike van Koppen
  • 5
  • 14 + 15
  • E-mail hoofdtrainer:
    helm1541@gmail.com
SEP JO19-1 19.30 - 21.00 Aron Beezemer, Justin Maat
  • 6
  • 7+13
  • -
SEP JO19-2 19.30 - 21.00 Aron Beezemer, Justin Maat
  • 6
  • 7+13
  • E-mail hoofdtrainer
    rdebloois@ziggo.nl

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SEP JO8-1 17.00 - 18.00 Hugo van Kuijeren, Oscar Soeharsono, Stefan van den Berg
  • 5
  • 8+14
  • -
SEP JO8-2 17.00 - 18.00 Hugo van Kuijeren, Oscar Soeharsono, Stefan van den Berg
  • 5
  • 8+14
  • -
SEP JO8-3 17.00 - 18.00 Stefan de Vink, Dik van der Mast
  • 5
  • 8+14
  • -
SEP JO9-1 17.00 - 18.00 Dik van der Mast, Peter Smeele, Andrew Kube
  • 5
  • 8+14
  • Contactmail hoofdtrainers
    dispensatie@hotmail.com
SEP JO9-2 17.00 - 18.00 Dik van der Mast, Peter Smeele, Andrew Kube
  • 5
  • 8+14
  • -
SEP JO11-1 17.00 - 18.30 Stefan de Vink, Arjen Rensen, Robin Sueters
  • 6
  • 2 + 3
  • Contactgegevens hoofdtrainer:
    dispensatie@hotmail.com
SEP JO11-2 17.00 - 18.30 Stefan de Vink, Arjen Rensen, Robin Sueters
  • 6
  • 2 + 3
  • Contactgegevens hoofdtrainer:
    dispensatie@hotmail.com
SEP JO11-3 17.00 - 18.30 Stefan de Vink, Arjen Rensen, Robin Sueters
  • 6
  • 2 + 3
  • Contactgegevens hoofdtrainer:
    dispensatie@hotmail.com
SEP JO13-3 17.30 - 19.00 Peter Lips, Jordy Wevers, Deborah Ripken-de Wit, Richard Drop
  • 2
  • -
SEP JO13-1 18.00 - 19.30 Peter Lips, Jordy Wevers, Deborah Ripken-de Wit, Richard Drop
  • 2
  • Contactgegevens hoofdtrainer:
    p.lips@weli.nl
SEP JO13-2 18.00 - 19.30 Peter Lips, Jordy Wevers, Deborah Ripken-de Wit, Richard Drop
  • 2
  • E-mail hoofdtrainer:
    p.lips@weli.nl
SEP JO15-1 18.00 - 19.30 Rob Staakman, Bas Kers
  • 2
  • 12
  • E-mail hoofdtrainer:
    sep.jo15@gmail.com
SEP JO15-2 18.00 - 19.30 Rob Staakman, Bas Kers
  • 5
  • 12
  • E-mail hoofdtrainer:
    sep.jo15@gmail.com
SEP JO17-1 18.30 - 20.00 Ruud Bakas, Jordi Luyendijk, Martin de Lange, Mike van Koppen
  • 6
  • 14 + 15
  • contactgegevens hoofdtrainer:
    sepdelftjo17@gmail.com
SEP JO17-2 18.30 - 20.00 Ruud Bakas, Jordi Luyendijk, Martin de Lange, Mike van Koppen
  • 6
  • 14 + 15
  • E-mail hoofdtrainer:
    helm1541@gmail.com
SEP MO17-1 19.00 - 20.15 Lola de Letter, Charlotte Treffers
  • 2
  • -
SEP 1 19.45 - 21.30 Marcel de Letter, Michael van der Vlist, Richard de Bloois
  • 6
  • 4 + 5
  • warmlopen op veld 5
SEP 2 19.45 - 21.30 Marcel de Letter, Michael van der Vlist, Richard de Bloois
  • 6
  • 4 + 5
  • warmlopen op veld 5
SEP 3 (zon) 20.00 - 21.30 Mike van der Wilk, Frank Keus, Michael van der Vlist
  • 5
  • 4 + 5
  • -
SEP 5 (zon) 20.00 - 21.30 Mike van der Wilk, Frank Keus
  • 5
  • 14
  • -
SEP VR2 20.00 - 21.30 Hans van Heteren, Wilco Zuydgeest
  • 2
  • 7+ 8
  • -
SEP VR3 (zon) 20.00 - 21.30 Bas Kers
  • 6b
  • 6
  • -
SEP VR1 (zon) 20.15 - 21.45 Hans van Heteren, Wilco Zuydgeest
  • 2
  • 7+ 8
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SEP JO19-1 18.30 - 20.00 Aron Beezemer, Justin Maat
  • 6
  • 7+13
  • -
SEP JO19-2 18.30 - 20.00 Aron Beezemer, Justin Maat
  • 6
  • 7+13
  • E-mail hoofdtrainer
    rdebloois@ziggo.nl

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SEP VR3 (zon) 18.45 - 20.15 Bas Kers
  • 5a
  • 6
  • -
SEP 3 (zon) 19.30 - 21.00 Mike van der Wilk, Frank Keus, Michael van der Vlist
  • 5
  • 4 + 5
  • -
SEP 5 (zon) 19.30 - 21.00 Mike van der Wilk, Frank Keus
  • 5
  • 14
  • -
SEP VR1 (zon) 19.30 - 21.00 Hans van Heteren, Wilco Zuydgeest
  • 2
  • 7+ 8
  • -
SEP VR2 19.30 - 21.00 Hans van Heteren, Wilco Zuydgeest
  • 2
  • 7+ 8
  • -
SEP 1 19.45 - 21.30 Marcel de Letter, Michael van der Vlist, Richard de Bloois
  • 6
  • 4 + 5
  • -
SEP 2 19.45 - 21.30 Marcel de Letter, Michael van der Vlist, Richard de Bloois
  • 6
  • 4 + 5
  • -
SEP 4 (zon) 20.45 - 22.00
  • 2b
  • 12
  • warmlopen op 1/4 veld
SEP VR30+1 21.00 - 22.00
  • 2a
  • 6
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!