Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingen

Trainingstijden seizoen 21/22:

 

Jeugd:

Mini mini:  Zaterdag 10:00-11:00 veld 3

JO7 t/m JO9: Maandag en woensdag 17:00-18:00 Veld 6

JO11: Maandag  en woensdag 17:00-18:30 Veld 5 

JO13: Maandag  en woensdag 17:30-19:00 Veld 2

JO15: Maandag 18:00-19:30 Veld 6 + 18:30-19:30 veld 5a en 18:30-19:00 veld 5b,  Woensdag 18:00-19:30 Veld 6

MO17: Maandag 19:00-20:30 Veld 5b,  Woensdag 19:00-20:15 Veld 2a

JO17: Maandag 19:30-21:00 Veld 5a, Woensdag 19:00-20:30 uur Veld 5b

JO19:  Maandag 19:30-21:00 Veld 6, Donderdag 18:30-20:00 uur Veld 6 

Keepers 15/17/19: Woe 19:00-20u veld 5a

 

Senioren Heren:

Heren 1&2: woensdag & vrijdag 20:00-21:30 veld 6 (op woensdag vanaf 19:30 training uitzetten)

Heren 4&5 (Team Mike vd Wilk & Sven Koelewijn): woensdag 20-21:30 veld 5a, vanaf 20:30 ook veld 5b erbij. Vrijdag 20-21:30 veld 5

Heren 3 (Team Michel Janssen): vrijdag 21-22:30 veld 2 (samen met heren 6 & 7)

Heren 6 (Team Necdet): vrijdag 21-22:30 veld 2 (samen met heren 3 & 7-za) Heren 7- za (Team Zino): maandag 19-20 veld 2b, vrijdag 21-22:30 veld 2 (samen met heren 3 en 6)

VETS: Vrijdag 19-20 veld 6b

Statushouders JIYAN (Delft voor Elkaar): vrijdag 17:00-19:00 Veld 6

 

Senioren Dames:

Dames 1&2: woensdag 20:15-22:00 veld 2, vrijdag 19:30-21:00 veld 2

Dames 3: woensdag 19-20:15 veld 2b, vrijdag 20:30-22:00 veld 5b samen met 35+

Dames 35+: maandag 19-20 veld 2a en vrijdag 20:30-22:00 veld 5b samen met D3

 

Zorg dat je 10 minuten voor de start van de training aanwezig bent, dan kan de training op tijd beginnen.

Voorlopige teamindelingen volgen zo spoedig mogelijk via de hoofdtrainers.

Kleedkamer indeling staat bij teaminformatie.

Namens het SEP kader een mooi seizoen toegewenst!

 

 

 

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SEP JO19-1 18.30 - 20.00 Patrick van der Helm, Eric Schenk, Perry van Oeveren
  • (veld)6
  • 15
  • Keepers woensdag 19:00 tot 20:00 uur op veld 5a

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SEP 35+1 (zon) 19.00 - 20.00
  • 6b
  • 13
  • -
SEP VR30+1 19.00 - 20.00
  • 5b
  • 1
  • Samen met Vr 3
SEP VR1 (zon) 19.30 - 21.00 Hans van Heteren, Wilco Zuydgeest
  • (veld)2
  • 7 + 8
  • -
SEP VR2 (zon) 19.30 - 21.00 Hans van Heteren, Wilco Zuydgeest
  • (veld)2
  • 7 + 8
  • -
SEP 1 (zon) 19.30 - 21.30 Marcel de Letter, Michael van der Vlist, Richard de Bloois
  • (veld)6
  • 4 + 5
  • Uitloop op veld 5a
SEP 2 (zon) 19.30 - 21.30 Marcel de Letter, Michael van der Vlist, Richard de Bloois
  • (veld)6
  • 4 + 5
  • uitloop op veld 5a
SEP 5 (zon) 20.00 - 21.00 Mike van der Wilk, Frank Keus
  • (veld)5
  • 14 + 15
  • -
SEP 4 (zon) 20.00 - 21.30 Mike van der Wilk, Frank Keus
  • (veld)5
  • 14 + 15
  • -
SEP VR3 (zon) 20.30 - 22.00 Patrick Gouw
  • 5b
  • 2
  • Samen met Vr 35+
SEP 2 21.00 - 22.30
  • 2b
  • 3
  • -
SEP 3 (zon) 21.00 - 22.30
  • (veld)2
  • 12
  • Samen met 6 & 7 (zat)
SEP 6 (zon) 21.00 - 22.30
  • (veld)2
  • 10
  • Samen met 3 & 7 (zat)

Zaterdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SEP Mini Mini 10.00 - 11.00 Michel Koreneef
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SEP JO7-1 17.00 - 18.00 Hugo van Kuijeren, Ralph Hoogerwerf, Ferry van den Boogaard
  • (veld)6
  • 12 + 13
  • -
SEP JO8-1 17.00 - 18.00 Hugo van Kuijeren, Ralph Hoogerwerf, Oscar Soeharsono
  • (veld)6
  • 12 + 13
  • -
SEP JO9-1 17.00 - 18.00 Hugo van Kuijeren, Ralph Hoogerwerf, Oscar Soeharsono
  • (veld)6
  • 12 + 13
  • Contactmail hoofdtrainers
    dispensatie@hotmail.com
SEP JO9-2 17.00 - 18.00 Hugo van Kuijeren, Ralph Hoogerwerf, Oscar Soeharsono
  • (veld)6
  • 12 + 13
  • -
SEP JO10-1 17.00 - 18.15 Stefan de Vink, Dik van der Mast
  • (veld)6
  • Contactmail hoofdtrainers
    dispensatie@hotmail.com
SEP JO10-2 17.00 - 18.15 Stefan de Vink, Dik van der Mast
  • (veld)6
  • Contactmail hoofdtrainers
    dispensatie@hotmail.com
SEP JO11-1 17.00 - 18.30 Stefan de Vink, Arjen Rensen, Robin Sueters, Zaher Srour, Ronny Pinas, Andrew Kube
  • (veld)5
  • 7 + 8
  • Contactgegevens hoofdtrainer:
    dispensatie@hotmail.com
SEP JO11-2 17.00 - 18.30 Stefan de Vink, Arjen Rensen, Robin Sueters, Zaher Srour, Ronny Pinas, Andrew Kube
  • (veld)5
  • 7 + 8
  • Contactgegevens hoofdtrainer:
    dispensatie@hotmail.com
SEP JO11-3 17.00 - 18.30 Stefan de Vink, Arjen Rensen, Robin Sueters, Zaher Srour, Ronny Pinas, Andrew Kube
  • (veld)5
  • 7 + 8
  • Contactgegevens hoofdtrainer:
    dispensatie@hotmail.com
SEP JO13-1 17.30 - 19.00 Jordy Wevers, Mariska Zuydgeest, Perry van Oeveren, Kedwin Sambo, Michael Koreneef, Sem van Dorsten
  • (veld)2
  • 14 + 15
  • -
SEP JO13-2 17.30 - 19.00 Jordy Wevers, Mariska Zuydgeest, Perry van Oeveren, Kedwin Sambo, Michael Koreneef, Sem van Dorsten
  • (veld)2
  • 14 + 15
  • -
SEP JO13-3 17.30 - 19.00 Jordy Wevers, Deborah Ripken-de Wit, Richard Drop
  • (veld)2
  • 1 + 2
  • -
SEP JO12-1 18.00 - 19.30 Jaco van Leeuwen
  • (veld)2
  • Contactmal hoofdtrainer:
    jvleeuwensep@gmail.com
SEP JO15-1 18.00 - 19.30 Jaco van Leeuwen, Deborah Ripken-de Wit, Ronald Toet, Ron van der Boon, Alex van Dijk, Richard Drop, Niels van Dorsten
  • (veld)6
  • 12 + 13
  • 18:30 tot 19:30 ook veld 5a
    18:30 tot 19:00 ook veld 5b
    E-mail hoofdtrainer:
    sep.jo15@gmail.com
SEP JO15-2 18.00 - 19.30 Jaco van Leeuwen, Deborah Ripken-de Wit, Ronald Toet, Ron van der Boon, Alex van Dijk, Niels van Dorsten, Richard Drop
  • (veld)6
  • 12 + 13
  • 18:30 tot 19:30 ook veld 5a
    18:30 tot 19:00 ook veld 5b
    E-mail hoofdtrainer:
    sep.jo15@gmail.com
SEP JO15-3 18.00 - 19.30 Jaco van Leeuwen, Deborah Ripken-de Wit, Ronald Toet, Ron van der Boon, Richard Drop, Alex van Dijk, Niels van Dorsten
  • (veld)6
  • 12 + 13
  • 18:30 tot 19:30 ook veld 5a
    18:30 tot 19:00 ook veld 5b
SEP 2 19.00 - 20.00
  • 2b
  • 3
  • -
SEP VR30+1 19.00 - 20.00
  • 2a
  • 8
  • -
SEP MO17-1 19.00 - 20.30 Lola de Letter, Charlotte Treffers, Edwin Dukker
  • 5a
  • 8
  • -
SEP JO17-1 19.30 - 21.00 Ruud Bakas, Rob Staakman, Perry van Oeveren
  • 5a
  • 6
  • Keepers woensdag 19:00 tot 20:00 uur op veld 5a
    contactgegevens hoofdtrainer:
    sepdelftjo17@gmail.com
SEP JO19-1 19.30 - 21.00 Patrick van der Helm, Eric Schenk, Perry van Oeveren
  • (veld)6
  • 15
  • Keepers woensdag 19:00 tot 20:00 uur op veld 5a

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SEP JO7-1 17.00 - 18.00 Hugo van Kuijeren, Ralph Hoogerwerf, Oscar Soeharsono
  • (veld)6
  • 12 + 13
  • -
SEP JO8-1 17.00 - 18.00 Hugo van Kuijeren, Ralph Hoogerwerf, Oscar Soeharsono
  • (veld)6
  • 12 + 13
  • -
SEP JO9-1 17.00 - 18.00 Hugo van Kuijeren, Ralph Hoogerwerf, Oscar Soeharsono
  • (veld)6
  • 12 + 13
  • Contactmail hoofdtrainers
    dispensatie@hotmail.com
SEP JO9-2 17.00 - 18.00 Hugo van Kuijeren, Ralph Hoogerwerf, Ferry van den Boogaard
  • (veld)6
  • 12 + 13
  • -
SEP JO10-1 17.00 - 18.30 Stefan de Vink, Dik van der Mast
  • (veld)6
  • Contactmail hoofdtrainers
    dispensatie@hotmail.com
SEP JO10-2 17.00 - 18.30 Stefan de Vink, Dik van der Mast
  • (veld)6
  • Contactmail hoofdtrainers
    dispensatie@hotmail.com
SEP JO11-1 17.00 - 18.30 Stefan de Vink, Arjen Rensen, Robin Sueters, Zaher Srour, Ronny Pinas, Andrew Kube
  • (veld)5
  • 7 + 8
  • Contactgegevens hoofdtrainer:
    dispensatie@hotmail.com
SEP JO11-2 17.00 - 18.30 Stefan de Vink, Arjen Rensen, Robin Sueters, Zaher Srour, Ronny Pinas, Andrew Kube
  • (veld)5
  • 7 + 8
  • Contactgegevens hoofdtrainer:
    dispensatie@hotmail.com
SEP JO11-3 17.00 - 18.30 Stefan de Vink, Arjen Rensen, Robin Sueters, Zaher Srour, Ronny Pinas, Andrew Kube
  • (veld)5
  • 7 + 8
  • Contactgegevens hoofdtrainer:
    dispensatie@hotmail.com
SEP JO12-1 17.30 - 19.00 Jaco van Leeuwen
  • (veld)2
  • Contactmal hoofdtrainer:
    jvleeuwensep@gmail.com
SEP JO13-1 17.30 - 19.00 Jordy Wevers, Mariska Zuydgeest, Perry van Oeveren, Kedwin Sambo, Michael Koreneef, Sem van Dorsten
  • (veld)2
  • 14 + 15
  • Keeperstrainer woensdag Perry van Oeveren
    Woensdag 18.15 uur max 2 keepers
SEP JO13-2 17.30 - 19.00 Jordy Wevers, Mariska Zuydgeest, Perry van Oeveren, Kedwin Sambo, Michael Koreneef, Sem van Dorsten
  • (veld)2
  • 14 + 15
  • Keeperstrainer woensdag Perry van Oeveren
    Woensdag 18.15 uur max 2 keepers
SEP JO13-3 17.30 - 19.00 Jordy Wevers, Deborah Ripken-de Wit, Richard Drop
  • (veld)2
  • 1 + 2
  • -
SEP JO15-1 18.00 - 19.30 Jaco van Leeuwen, Deborah Ripken-de Wit, Ronald Toet, Ron van der Boon, Richard Drop, Alex van Dijk, Niels van Dorsten
  • (veld)6
  • 12 + 13
  • Keepers woensdag 19:00 tot 20:00 uur op veld 5a
    E-mail hoofdtrainer:
    sep.jo15@gmail.com
SEP JO15-2 18.00 - 19.30 Jaco van Leeuwen, Deborah Ripken-de Wit, Ronald Toet, Ron van der Boon, Alex van Dijk, Niels van Dorsten, Richard Drop
  • (veld)6
  • 12 + 13
  • Keepers woensdag 19:00 tot 20:00 uur op veld 5a
    E-mail hoofdtrainer:
    sep.jo15@gmail.com
SEP JO15-3 18.00 - 19.30 Jaco van Leeuwen, Deborah Ripken-de Wit, Ronald Toet, Ron van der Boon, Richard Drop, Alex van Dijk, Niels van Dorsten
  • (veld)6
  • 12 + 13
  • Keepers woensdag 19:00 tot 20:00 uur op veld 5a
SEP VR3 (zon) 19.00 - 20.15 Patrick Gouw
  • 2b
  • 2
  • -
SEP JO17-1 19.00 - 20.30 Ruud Bakas, Rob Staakman, Perry van Oeveren
  • 5b
  • 6
  • Keepers woensdag 19:00 tot 20:00 uur op veld 5a
    contactgegevens hoofdtrainer:
    sepdelftjo17@gmail.com
SEP MO17-1 19.00 - 20.30 Lola de Letter, Charlotte Treffers, Edwin Dukker
  • 5b
  • 12
  • -
SEP 1 (zon) 19.30 - 21.30 Marcel de Letter, Michael van der Vlist, Richard de Bloois
  • (veld)6
  • 4 + 5
  • -
SEP 2 (zon) 19.30 - 21.30 Marcel de Letter, Michael van der Vlist, Richard de Bloois
  • (veld)6
  • 4 + 5
  • warmlopen op veld 5
SEP 4 (zon) 20.00 - 21.30 Mike van der Wilk, Frank Keus
  • 5a
  • 14 + 15
  • Vanaf 20:30 uur geheel veld 5
SEP 5 (zon) 20.00 - 21.30 Mike van der Wilk, Frank Keus
  • 5a
  • 14 + 15
  • Vanaf 20:30 uur geheel veld 5
SEP VR1 (zon) 20.15 - 22.00 Hans van Heteren, Wilco Zuydgeest
  • (veld)2
  • 7 + 8
  • -
SEP VR2 (zon) 20.15 - 22.00 Hans van Heteren, Wilco Zuydgeest
  • (veld)2
  • 7 + 8
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!